Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/147915/virtual/www/domains/radekdobias.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data/web/virtuals/147915/virtual/www/domains/radekdobias.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 80
EBOOK Tři účty – Prodejní stránka | radekdobias.cz

Chcete efektivně spravovat a vést vaše rodinné finance, ale zdá se vám to neuskutečnitelné?

Ukáži vám, že jeho splnění je mnohem snadnější, než jste si kdy mysleli! 🙂

Když tento eBook přečtete a aplikujete, získáte kontrolu a přehled nad vašimi rodinnými financemi.

Minimalizujete riziko, že nebudete mít dostatek prostředků na potřebnou věc. 

Budete z hlediska financí spokojenější a klidnější.

Budete si více rozumět s vaším životním partnerem a budete lépe v souladu, co se finančních prostředků týká.

Radek Dobiáš

Seznámil jsem se s různými způsoby vedení rodinných financí. Sestavil jsem postupy a návody podle kterých řídí nejen má rodina ale i moji přátelé a klienti.

Celé své know-how a zkušenosti z posledních let, znalosti získané studiem a také mé neúspěchy jsem vložil do tohoto eBooku, abyste si vy zkrátili cestu.

Teď je to vše dostupné i pro vás.

Co získáte?

 • Uvědomíte si důvody

  Vyzvu vás k zamyšlení nad vedením financí ve vaší rodině. Zjistíte, zda jste spokojeni se svou finanční situací a kolik měsíců jste schopni financovat svůj život, i když vaše rodina zůstane bez příjmů,
 • Plánování rodinného rozpočtu

  Získáte návod, jak zjistit své pravidelné výdaje a stanovit si jejich priority. Ujasníte si také příjmy do rodinného rozpočtu.
 • Princip tří účtů

  Seznámíte se s principem tří účtů, který osobně používám k vedení rodinných financí a zjistíte, k čemu své tři účty použít, aby se vedení vašich rodinných financí zjednodušilo a zpřehlednilo.
 • Postup vedení rodinných financí každý den

  Na příkladech si ukážeme jak se stavět k běžným měsíčním výdajům, pravidelným výdajům i k výdajům, které plánujete do budoucna.

Zde jsou reference od lidí, kteří systém tří účtů popsaný v eBooku použivají:

Dříve jsme s Marcelou měli každý svůj peněžní účet. Financování společné domácnosti jsme řešili tak nějak podle nepsaných pravidel, zkrátka něco jsem zaplatil já, něco Marcela. A i když jsme si časem podrobněji rozdělili pravidelné platby, stejně jsme nic neušetřili. A nevládla doma zrovna pohoda, když jsme řešili mimořádný výdaj, třeba dovolenou. Jednoho dne mi Radek ukázal svoji správu financí a mně se to zalíbilo. No a tak jsme si s Marcelou založili nový, společný účet - tedy vlastně tři účty - na pravidelné výdaje, na běžný provoz a na spoření. A začali přemýšlet trochu více dopředu. Stanovili jsme si priority výdajů, domluvili jsme si, jakou částku každý do společné domácnosti bude dávat, a začali také spořit. Zpočátku to byla trochu frustrace… ve smyslu, že nemůžeme mít všechno. Ale časem se to změnilo. Dnes máme připraveny peníze na vše, co jsme si domluvili, tvoříme rezervu na neočekávané situace. Je v tom pořádek a máme dobrý pocit, že s penězi hospodaříme. A když třeba jedeme na dovolenou, tak se můžeme těšit bez starosti, kde na ni vezmeme.

Michaelprogramátor

Za náš společný život s Radkem jsme vyzkoušeli mnoho způsobů jak vést či řídit své rodinné finance. Až tento je pro nás ten nej. Máme jasná pravidla a přehled. Víme, že kdybychom ztratili oba příjem, přesto neztratíme svůj životní standard. Víme, co a kdy si můžeme dovolit, přesto si užíváme života. Výdaje se dají plánovat dopředu. Což pro mě byla velké překvapení. Nikdy jsem o tom takto nepřemýšlela, ale je to tak. I nečekaný výdaj se dá změnit na „plánovaný“. A co je hlavním přínosem pro mě osobně. Že mohu ve větší pohodě vychovávat naši dceru.

Zuzkabankovní poradce

Vést rodinné finance nebylo nikdy
jednodušší než dnes!

Cena eBooku Efektivní vedení rodinných financí je 870 Kč. 

Je to hodně? Nebo málo? Co vím určitě, je, že tato cena je jen zlomkem hodnoty, kterou dostanete. Naučíte se totiž strategie, jak efektivně vést své rodinné finance a díky tomu budete mít spokojenější život!

Věřím také, že hodnota toho, že si splníte svůj sen a zajistíte si spokojenější život, je pro vás mnohonásobně větší než 870 Kč. 🙂 

Garance vrácení peněz 30 dní je samozřejmostí. 🙂 Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, informace z eBooku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, pak vám bez otázek vrátím peníze. Máte na to 30 dní od zakoupení e-booku.  

Není na co čekat!

Teď je váš čas! Cesta k tomu, abyste začali vést své rodinné finance, je zametená. Stačí vykročit...

Důležité věci se neodkládají na "až někdy". Právě proto vás chci v rozhodnutí podpořit abyste eBook za cenu 870 Kč koupili právě teď!

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co k nám dorazí vaše platba. 

KDO JE AUTOREM TOHOTO EBOOKU?

Radek Dobiáš
Expert na rodinné finance

Pomáhám nejen mladým rodinám, ale i jednotlivcům, se správou jejich rodinných financí.  A proč? Aby se i jim lépe a snadněji žilo a aby zvládli všechna období, která jim život přinese.

Každý člověk, každá rodina může být bez dluhů, s uspořádanými financemi, kdy je málo co překvapí. A to bych přál každému z nás. Člověk pak může věnovat svůj čas svým koníčkům, zájmům, být užitečný, dělat to co chce.  Život v rodině je pak uspořádanější a klidnější a v neposlední řadě láskyplnější.

Chci, aby se každý mohl dozvědět, jak si uspořádat rodinné finance tak, aby vždy měl dostatek finančních prostředků na své potřeby.

Čím více lidí bude takový systém znát a používat, tím více kolem nás bude spokojených lidí, kteří pracují nejen proto, aby přežili.