ZÍSKEJTE NÁVOD, JAK SPLATIT SVOU HYPOTÉKU RYCHLEJI

Otevřete tento eBook a odhalte postup,
jak pomocí 4 jednoduchých kroků
splatit hypotéku rychleji,
být dříve bez dluhů
a moci realizovat své sny.

0 lidí si už tento eBook stáhlo
Radek Dobiáš
Radek Dobiáš

Jmenuji se Radek Dobiáš a pomáhám nejen mladým rodinám, ale i jednotlivcům, se správou jejich rodinných financi. Aby se jim lépe a snadněji žilo a aby zvládali všechna období, která jim život přináší. Každý člověk může být bez dluhů, s uspořádanými financemi, že ho nic nepřekvapí, aby mohl věnovat svůj čas svým koníčkům, zájmům, být užitečný , nezávislý na zaměstnavateli a dělat si co chce.

V TOMTO EBOOKU SE DOZVÍTE

PROČ BÝT BEZ DLUHŮ

Každý člověk, každá rodina může být bez dluhů, s uspořádanými financemi, kdy je málo co překvapí. Člověk pak může věnovat svůj čas svým koníčkům, zájmům a být užitečný. Život v rodině je pak uspořádanějším, klidnějším a láskyplnějším.

JAK LIDÉ ZACHÁZEJÍ S PENĚZI

Lidé mají jako kontrolní mechanizmus porovnávání výše zůstatku na kartě nebo v peněžence s předpokládaným výdajem. A pokud je výdaj nižší, než zůstatek a předpokládané další výdaje, klidně si danou věc koupí nebo dopřejí.

JAK VYBRAT BANKU

Vyberte si banku, která umožňuje předčasné splácení či mimořádné splátky bez poplatků. Některé banky nabízejí k hypotéce spořící účet. Když na něj vložíte peníze, úrok na hypotéce se vám počítá jen z rozdílu mezi dluhem a naspořenou částkou.